HİZMETLER

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

Markanıza/kurumunuza/şahsınıza ait sosyal medya hesaplarının açılmasını/geliştirilmesini sağlamakla kalmaz, yaratıcı reklam yazarı ekibimizle birlikte ürüne uygun içerik besleme ve yönetimini sunar. Facebook, Twitter, Instagram, Google +, Pinterest, Linkedin, Vine …vs. gibi mecraların yetkin kullanımıyla verim yüksek oranda arttırılır.İnternet ortamına ayıracağınız reklam bütçeleri uygun bir şekilde yönlendirilir.

BASIN ve HALKLA İLİŞKİLER / PR

 

PR hizmeti verdiğimiz, kişi, kurum ve kuruluşların hedefleri doğrultusunda, haberlerinin medyada etkin bir şekilde yer alması sağlanır.

KAMPANYA PLANLAMASI ve YÖNETİMİ

Sosyal medyada farkındalık yaratacak uygulamaların/etkinliklerin/güncel kampanyalarınızın dijital platformlardaki aktiviteleri belirlenir ve yönetilir.

KRİZ YÖNETİMİ ve ÖNLEMLERİ

Olası krizlerden en az zararla çıkılması, krizin önlenmesi sağlanır.

WEB SİTESİ ve SEO ÇALIŞMALARI

 

Müşterilerimizin istekleriyle web sitesi ve google arama motorunda üst sıraya çıkmalarını sağlayacak SEO çalışmaları sunulur.

TANITIM ve İNTERNET VİDEOLARI

Dileyen müşterilerimize istedikleri türde tanıtım filmleri ve sosyal medyada bir adım öne çıkmalarını sağlayacak internet programları/şovları hazırlanır.

VİRAL REKLAM

Dünya genelinde son zamanlarda en etkili reklam yöntemi olarak kullanılan viral reklam uygulamaları ülke koşullarına göre düzenlenerek ya da yeniden yaratılarak çekilir.

İNTERNET VE GSM REKLAM YÖNETİMİ

Facebook, Twitter, Instagram, Google Adwords, Youtube gibi mecralar, en çok tıklanan haber..vs. siteleri ve Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörleriyle anlaşmalı reklam çalışmaları yapılması ve reklamların yönetilmesi.

KURUMSAL KİMLİK KURUMSAL EĞİTİMLER

Kurumsal kimliğin geliştirilmesine yönelik stratejilerin oluşturulması ve uygulanması sağlanır. Sektöre özel kurumsal, lokal analizler yapılır.Piyasada öne çıkan profesyonel eğitmenlerimizle şirket içi kurumsal eğitimler verilir.

Back to Top